W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Uzyskaj pomoc od polskiego psychologa UK.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią poczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Obecnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracji w zasadzie zanikło, ale nadal nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii tworzy ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Przebywanie na Wyspach i związana z tym rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie w obcym kraju, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną często wywołuje ogromny stres. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się także trudności z dostaniem pracy czy nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego typu bardzo trudno jest zapanować bez pomocy psychologa. W związku z tym nie należy obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje przekazane podczas wizyty będą przekazane dalej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339