Co i gdzie można leczyć falą uderzeniową?

Potrzebujesz informacji o fali uderzeniowej? Dobrze trafiłeś!

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest stosowana i dlaczego ?

Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie stosowana w medycynie sportowej, ortopedii, rehabilitacji, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi schorzeniami. Dzisiejsze aparaty do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, co daje wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii chorób związanych z narządami ruchu, jak bóle kręgosłupa, ostroga piętowa, zapalenie ścięgien czy zespół bolesnego barku. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – skuteczna redukcja bólu

Używane współcześnie urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co pozwala na zastosowanie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Lokalizacja firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]