Jakie kufry do motocykla?

Zobacz, gdzie zamówić kufry na motocykl.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – pewnie nagminnie musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to banalne. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu wygodnych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jednak jaki kufer na motocykl kupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo bądź też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się kupna, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba warianty, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego doboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie jedynie na cechy produktu, ale także na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Lokalizacja firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]