Dla turystów i nie tylko – portal o wydarzeniach i atrakcjach Małopolski

Wszystko, co warto wiedzieć o atrakcjach turystycznych w Małopolsce, przeczytasz na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Pomimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, zatem nieraz trudno odnaleźć się w gąszczu informacji o najnowszych imprezach kulturalnych bądź sportowych i ciekawych atrakcjach w Małopolsce.

Skąd czerpać rzetelne informacje o atrakcyjnych miejscach w Małopolsce?

Aby zaprezentować zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, stworzono witryna visitmalopolska.pl. Dostarcza on informacji nie tylko o atrakcyjnych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, ale także o ekspozycjach i wydarzeniach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego obszarze. Strona prowadzona w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się w serwisie? Osoby myślące o pobycie w Małopolsce o razu na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której szybko znajdą muzea i zabytki, Centra Informacji Turystycznej oraz hotele, motele i schroniska zlokalizowane w miastach Małopolski. Portal pomaga zorganizować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o lotniskach i dworcach kolejowych, jak i o wypożyczalniach pojazdów i parkingach. Oprócz tego dla tych, którzy z rozmaitych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, portal przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące między innymi piękno parków narodowych i krajobrazowych, zamek na Wawelu czy atrakcje narciarskie.

Serwis o ciekawych miejscach Małopolski dba także o cudzoziemców

Serwis visitmalopolska.pl nie zapomina również o zagranicznych przyjezdnych, którzy chętnie zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy pozostałych górskich miejscowości. Ciekawostki dodawane na portalu publikowane są więc w języku angielskim, ale również w m.in w języku hiszpańskim, niemieckim, francuskim i włoskim. Zagraniczni turyści znajdą tu indeks ambasad i konsulatów zlokalizowanych na obszarze Małopolski. Niezmiernie pomocny dla cudzoziemców jest też dział Rozmówki, gdzie poznają najpopularniejsze słowa i sformułowania, które pomogą im porozumieć się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, które mogą ich spotkać w czasie podróży po Polsce.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego