Wynajem apartamentów w Kościelisku – skorzystaj z wyszukiwarki online

Apartamenty Kościelisko wynajem. Zdobądź więcej wiadomości.

Kościelisko to urokliwa górska wieś, do której co roku przyjeżdża wiele tysięcy turystów zainteresowanych uprawianiem sportu i innymi rodzajami spędzania wolnego czasu. Jakie detale warto wziąć pod uwagę zanim postanowimy o wynajmie apartamentów w Kościelisku?

Trasy turystyczne, ośrodki narciarskie i apartamenty w Kościelisku

Umiejscowione w powiecie tatrzańskim Kościelisko to znakomita baza wypadowa w Tatry – leży niedaleko ośrodków narciarskich i pieszych tras. Turyści nastawieni na jazdę na nartach mogą wybrać się między innymi na Polanę Szymoszkową, która dostarcza mnóstwo atrakcji zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Na miejscu można skorzystać z wyciągów narciarskich, jak również kąpieliska geotermalnego. Ze wsi Kościelisko szybko dotrzemy również do następnego ośrodka narciarskiego położonego na Gubałówce. Po sąsiedzku dostępna jest szeroka baza noclegowa, a wygodnie umeblowane domy, pokoje, apartamenty oraz studia zapewnią przyzwoity wypoczynek po dniu pełnym zabaw. Planujesz apartament w Kościelisku? Pamiętaj, żeby zarezerwować nocleg kilka tygodni wcześniej – w sezonie turystycznym najlepsze pokoje są zajmowane błyskawicznie. W pobliżu Kościeliska dostępne są domy i apartamenty przystosowane do potrzeb przeróżnych grup klientów – zarówno wspaniale urządzone studia z dostępem do sauny lub basenu, jak i pokoje w przystępnej cenie.

Apartamenty na wynajem w Kościelisku – co trzeba wziąć pod uwagę?

Postanawiając o wynajmie apartamentu trzeba w pierwszej kolejności określić termin pobytu. Portale internetowe oferujące ogłoszenia o wolnych apartamentach, domach czy rezydencjach pozwalają na segregowanie ich m.in. po dacie przyjazdu i wyjazdu. Jeżeli chciałbyś wynająć luksusowo wyposażone miejsce noclegowe w Kościelisku, dowiedz się jakie oferuje udogodnienia. W pobliżu Kościeliska wyszukasz apartamenty z kominkiem, tarasem lub balkonem, jacuzzi czy parkingiem. Dla wielu turystów istotny jest także widok na góry czy dostęp do szybkiego internetu w kwaterze. Chcesz przyjechać w góry z psem? Dowiedz się, czy właściciele pokoju pozwalają na przyjazd ze zwierzęciem. Możesz to zweryfikować na stronie internetowej w łatwy sposób – wystarczy oznaczyć stosowne okienko. Portale z ogłoszeniami pomagają sprawnie i szybko znaleźć apartament odpowiadający naszym oczekiwaniom.

Lokalizacja firmy:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]