Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

Dowiedz się, kto oferuje catering na dowóz.

Kiedy aranżujesz ważny event prywatny lub biznesowy, na który zapraszasz znaczną liczbę gości, prawdopodobnie nie dasz rady w pojedynkę zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując małe przekąski i soki w supermarkecie – prestiżowe eventy zwykle potrzebują uroczystej oprawy także w obszarze dań. Wszak nie powinno się stawiać na stolikach osób zaproszonych po prostu ciasta oraz słodkich napojów. W takich wypadkach idealnym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Pragniesz wynająć usługę cateringu? Przejrzyście komunikuj swoje oczekiwania

Profesjonalne podmioty wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringu najczęściej proponują kilka jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzciny, urodziny albo śluby, catering firmowy i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są dobrze dobrane do charakteru poszczególnych wydarzeń, dlatego zwykle różnią sięmiędzy sobą np. ceną i typem dań oferowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringu trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować swoje oczekiwania, lecz przy tym być również otwartym na jego rady. Przecież dla caterera organizacja eventów rozmaitego typu to jego praca, a doświadczenie zdobyte w tym obszarze sprawia, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które zadowolą wszystkich zaproszonych gości.

Czy warto skorzystać z cateringu?

Przyrządzanie posiłków już dla małej grupy gości jest dużym problemem, głównie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to na własną rękę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na organizację pozostałych istotnych elementów imprezy. Daje to również sposobność podania uczestnikom rewelacyjnych potraw przyrządzanych przez profesjonalnych kucharzy. Wypada jednocześnie podkreślić, iż istotną cechą potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich kompozycja na talerzu. Ponadto podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają również własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]