Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Zobacz parking Kraków lotnisko na https://pandaparking.pl.

Szybkość, możliwość przybycia nawet w bardzo odległe miasta świata oraz komfort – to największe atuty lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły duże uznanie. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dotarcia na lotnisko – a masa osób w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kłopoty związane z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Utwardzony parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę samochodu, dlatego też w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić auta. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest ogromnie istotne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się też szeregu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest oczywiście opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Na dodatek kierowcy mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w wielu przypadkach, takich jak obniżenie ciśnienia w oponach czy też rozładowany akumulator.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]