Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Więcej na temat miejsca na wesele w Krakowie na palacradziwillow.pl.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli nowożeńcy zdecydują się na organizację przyjęcia dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – sprawdź jego pojemność i dystans od kościoła

Wybierając lokal na wesele para młoda powinna uwzględnić parę dość ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać liczbę uczestników wesela, aby być pewnym, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, aby mieli możliwość zatańczenia. Poza tym nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego nie będzie uciążliwe. Jeśli na wesele zaproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, trzeba szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następną kwestią jest sama organizacja wesela, a więc udekorowanie stołów, przygotowanie menu i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na ponad stu gości

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela odbywają się od wielu dekad, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe podjąć 130 gości. Wesele można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że położony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie będzie zwykle trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]