Serwis okien – powierz go specjalistom

Serwis okien PCV Warszawa - więcej o tej usłudze znajdziesz w tym miejscu.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie działają także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]