Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

Lokal na urodziny Kraków - sprawdź informacje o ofercie na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Nierzadko w przypadku imienin, niektórych rocznic czy urodzin nie urządzamy żadnych imprez z krewnymi i znajomymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Ale są takie „kamienie milowe” życia, których huczne uczczenie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest niewątpliwie ukończenie 18 lat życia, a więc tzw. “osiemnastka”.

Zorganizować przyjęcie w mieszkaniu czy znaleźć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem pełnoletności dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła nabywać i spożywać napoje alkoholowe, głosować w wyborach, zaczyna rozliczać się z fiskusem oraz pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych. Ale zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest sposobność urządzenia jedynej w swoim rodzaju imprezy ze znajomymi. Można kolejny raz zrobić “domówkę”, ale czy zabawa w domu będzie się bardzo różnić od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie. Stąd lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie lokalu na osiemnastkę. Często grupa znajomych decyduje się urządzić razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość pojemnej sali, lecz w tym samym czasie umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy pyszne przekąski imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę w plenerze? Znajdź salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w gorące dni można rozłożyć w nim przestronny namiot i urządzić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie posiłki wybrać?

Każdy wie, iż osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli spożywają alkohol. Radzimy w związku z tym obowiązkowo zadbać o to, aby osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, a przecież może ich nie brakować pośród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Właściwy wygląd sali również jest niezwykle ważny, by uczestnicy całkowicie zanurzyli się w klimacie imprezy. Polecamy zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie ścian według wskazówek solenizanta, jak również optymalnie rozstawi stoły z napojami i przekąskami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” idealnie sprawdza się menu koktajlowe, bazujące na małych przekąskach “na raz”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do budżetu i budżetu klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]