Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to również komunie święte, przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności czy chrzciny. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, przeważnie nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy powinniśmy zabukować odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka lub urodziny, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, uczestnikom trzeba przygotować nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z kolei zabawy, w których znaczną grupę uczestników będą kilkulatki, a więc chrzty lub komunie, poleca się zorganizować w lokalu, który oprócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się zbyt szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski podawane zaproszonym również muszą być dostosowane do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o dobre potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskich salach i w ogrodzie

Wynajęcie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, ale niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w iście dworskim stylu odbywają się tu komunie, chrzciny oraz – rzecz jasna – wesela, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się przeszło trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia oraz przystrojenia stolików, przez przyrządzenia dań, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]