Przekąski cateringowe – mały, wygodny poczęstunek dla gości

Zamów catering kanapkowy na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Urządzenie nawet dużego przyjęcia nie jest problemem, o ile posiadamy wiele wolnego czasu na zamawianie potrzebnych napojów i produktów oraz późniejsze samodzielne preparacja z nich wyśmienitych przekąsek dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie znaczy to też, iż należy odpuścić zamiar celebracji znaczącego wydarzenia. W takiej sytuacji zalecamy zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Przekąski, które skonsumujesz nie korzystając ze sztućców talerza

Catering kanapkowy, nazywany także finger food cateringiem, to usługa kierowana głównie do klientów biznesowych, jednak decydują się na nią coraz częściej również osoby prywatne i rozmaite stowarzyszenia szykujące wytworne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie eventu w posiłki z gatunku finger food, czyli nieduże przekąski, które da się spożyć na stojąco i nie korzystając ze widelca. Idealny finger food nie wymaga też wykorzystania talerza – to porcja na “jeden kęs”. Finger food to głównie roladki, tartoletki owocowe i warzywne albo sandwicze. Ten wariant cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na spotkaniach, podczas których organizatorom zależy na bliskim kontakcie wszystkich zaproszonych osób. Pozwala on na prowadzenie swobodnych konwersacji, a przy tym nie ogranicza interakcji wyłącznie do gości usadzonych przy konkretnym stole.

Catering z przekąskami – świetna opcja dla imprez organizowanych w mniejszych salach

Zamówienie przyszykowania cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu ma dużo plusów, które docenią zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim tym sposobem pozbywamy się problemu z rozstawieniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników eventu. Schłodzone i gorące napoje oraz zakąski ułożone są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Ułatwia to organizację wydarzeń przede wszystkim w niedużych pomieszczeniach, gdzie użycie właściwej liczby stołów byłoby niełatwe. Finger food catering od razu sprawia też, że bankiet ma mniej formalną, przyjemniejszą atmosferę. Wypada uwydatnić, że menu z małych przekąsek jest statystycznie tańsze aniżeli wykwintne kolacje, a przy tym daje więcej możliwości dostosowania ich do potrzeb żywieniowych uczestników bankietu. Co najważniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to nierzadko bywało poważną przeszkodą przy urządzaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]