Profesjonalna opieka nad grobami

Chcesz poznać więcej szczegółów o opiece nad grobami Kraków? Wejdź na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze miejsc spoczynku naszych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą pozostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także inne usługi, czyli montaż ławek oraz pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności lub poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, jakie będziemy musieli zapłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – gdy zlecamy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Gdy jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 zł rocznie. Nie zapominajmy, że stawki zależne są również od rozmiarów nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]