Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Więcej szczegółów o Balice parking uzyskasz tu.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić auto na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]