Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Pragniesz poznać więcej szczegółów o aktualizacji WordPressa? Wejdź na wpmagus.pl.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilku lat stał się bardzo często stosowanym systemem zarządzania treścią. Ze względu na to, że jest szybki i bez problemu można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, używa się go obecnie do projektowania sklepów internetowych oraz wielopłaszczyznowych stron firmowych. Jednak ten CMS może być powodem niemiłych niespodzianek, toteż ważną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Z jakiego powodu należy polecić utrzymanie WordPressa ekspertowi?

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa strony jest z pewnością zaktualizowanie jej do najnowszej edycji WordPressa. Często jednak przedsiębiorstwa po utworzeniu strony zapominają o cyklicznym wdrażaniu najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na infekcję przez malware czy cyberataki. Oprócz tego, pomimo iż WordPress jest dość nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi problemami z prawidłowym działaniem sklepu lub strony. Tym samym wymagane jest, by działanie to przeprowadzała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu IT, warto polecić opiekę nad stroną profesjonaliście.

Aktualizowanie WordPressa – oferta dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz freelancerów

Usługa opieki nad stroną internetową to oferta adresowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno dużych jak i mniejszych podmiotów, którym zależy na sprawnym i ciągłym działaniu ich strony, a także zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest także blogerom i freelancerom mającym własne strony. W elementarnym pakiecie oferty zawarta wykonanie aktualizacji WordPressa, likwidowanie skutków zawirusowania i pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są również rozmaitego typu monitoringi (m.in. logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]