Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Planujesz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak szeroką popularnością cieszą się witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, iż szybko pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano tej wtyczce, ma sporo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z wykorzystaniem płatnych lub darmowych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest uzyskać przyzwoite pozycje w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi odbiorców. Na skutek instalacji stosownych wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i zaoferować klientom wykonanie przelewów za zakupy np. przez PayU.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce pozwala również na analizędanych sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) i podpięcie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – tylko przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zatroszczą się o prawidłową semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami cyberprzestępców i użycie wyłącznie sprawdzonych, niezbędnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści stworzą też blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o promocjach oraz nowych produktach albo publikować różnorodne porady i omówienia oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]