Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Potrzebujesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie stron www Kraków? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/yd74vvqg.

Powszechność internetu oraz komfort użycia go w celu wyszukania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo chce teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony www nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – istotna jest wszak obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Sporo mniejszych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie na określonym obszarze bądź nawet w jednej miejscowości, np. w Krakowie lub w Szczecinie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów stacjonarnych używają najczęściej fraz lokalnych, to znaczy obejmujących nazwę danej miejscowości, np. “masażysta kraków”, “sklep z elektroniką kraków” lub “ciastkarnia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty docelowym klientom, mieszkającym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO ukierunkowane są na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo przez przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz projektowaniem stron internetowych od blisko 15 lat. Przez ten okres dobrze rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie uaktualnienie contentu, optymalizację techniczną strony, a także pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]