Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Warsztaty, spotkanie biznesowe bądź konferencja – każda pokaźniejsza firma niechybnie w końcu stanie przed problemem zaplanowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie posiłków oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje wiele osób, wypada skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering biurowy – przekąski, które można spożyć w mgnieniu oka

Kursy oraz sympozja biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 7-8 godzin, nierzadko także przez 3-4 kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny grafik wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są maksymalnie dwie niedługie przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć pełny posiłek w okolicznej restauracji. Dlatego tak ważne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie spożyć podczas przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, również wziąć na salę, w której odbywa się szkolenie. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez obaw o pobrudzenie rąk i ubrania. W ramach oferty cateringu dla firm dostarczany jest także sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – istotna część kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest bardzo potrzebna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to także możliwość kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w luźnej atmosferze kwestii omawianych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który stoi na stołówkach biurowców, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów czy płatnych warsztatów nie powinni wszak pić z papierowych kubeczków, jedząc przyniesione z domu lub kupione po drodze w sklepie kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o komforcie gości.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]