Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Oferta sal do wynajęcia w Krakowie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was stworzyliśmy.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zloty integracyjne i pikniki dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie stworzenie trwałych więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, aby celebrować osiągnięte wyniki, a także rozmaite bankiety dla klientów biznesowych, szkolenia czy konferencje. Takie imprezy wymagają właściwego przygotowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później do marketingowych.

O czym pamiętać wybierając lokal do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie posiadamy w budynku firmowym odpowiednich wnętrz, w których można urządzać bankiet, należy szukać ofert najmu lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Istotne jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoją estetyką do charakteru urządzanej uroczystości. Prestiżowe bankiety dla kontrahentów spółki, w trakcie których świętowany jest jej szczególny sukces, nie mogą zostać urządzone w zwykłym lokalu. Wypada przy takich okazjach zorganizować event w klimatycznym miejscu, które wyraźnie podkreśli doniosłość wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę poproszone będą osoby nie rezydujące w bliskim sąsiedztwie sali powinno się zdecydować się na lokal, zlokalizowany obok rozbudowanej bazy hoteli, do której bez problemu można dojechać w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj obecnym na sali należytą obsługę

Planując wydarzenie firmowe nie wolno przegapić tak istotnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Trafnym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazaną lokalizację pysznych dań dla gości, ale dodatkowo pomoże w wyborze menu i zajmie się ustawieniem stołów. W trakcie pokazowych imprez wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym wzorowej obsługi. Opłaca się więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i imponujące wizualnie dania oraz kelnerów, którzy zaserwują potrawy w szykowny sposób.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]