Centrum zabawy – miejsce dla małych i starszych dzieci

Maluchy są bardzo aktywne – wszędzie ich pełno, tańczą, bezustannie się bawią i przenigdy nie tracą wigoru. Prędzej czy później jednak gry na dobrze poznanej przestrzeni stają się dla nich monotonne i będą do nich podchodzić ze zmniejszoną uciechą. Toteż wyśmienitym urozmaiceniem dla maluchów są wyjścia do specjalnie urządzonej bawialni.

Bawialnia – miejsce do gier oraz edukacji

Sala zabaw dla dzieci to wyjątkowe centra zabaw, w których najmłodsi znajdą wszystko co potrzebne do bezustannej, kilkugodzinnej rozrywki. Przestrzeń jest tak zaprojektowana, aby zagwarantować maluchom wysoki poziom bezpieczeństwa. Pluszaki, kolorowe klocki, bezpieczne dla zdrowia meble z drewna – sala zabaw wypełniona ciekawymi przedmiotami zajmuje uwagę maluchów na wiele godzin. W biblioteczce znajduje się również sporo albumów oraz książeczek, po które najmłodsi mogą same sięgnąć w momencie wyciszenia albo poprosić tatę lub mamę o ich przeczytanie. W sali zabaw każde dziecko z pewnością znajdzie coś interesującego. Jest to też doskonałe miejsce na organizację zabawy urodzinowej.

Bawialnia dla dzieci – doskonałe miejsce na cykliczne wypady z przyjaciółkami

Atutem dobrze zaaranżowanej sali zabaw jest to, że pomimo postawienia na najważniejszym miejscu wygody dzieci, ich opiekuni nie poczują się zlekceważeni. Specjalnie dla nich otworzona jest kawiarnia, w której mogą oddać się miłej konwersacji z innymi opiekunami, korzystając równocześnie z dużego wyboru herbaty, ciastek i sandwiczy. Kawiarnia w bawialni dla dzieci jest zatem idealnym miejscem na cotygodniowe spotkania ze znajomymi, posiadającymi maluchy w zbliżonym wieku. Rodzicielstwo nie oznacza przecież przerwania relacji z przyjaciółkami, a nawet może je zintensyfikować, dając za jednym zamachem możliwość dzieciom kształtowania więzi z maluchami znajomych ich rodziców.