Catering okolicznościowy to też obsługa urodzin, ważnych rocznic i studniówek

Sprawdź, jak zamówić catering okolicznościowy.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z rodziną i znajomymi. Niestety jest to znaczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale także uraczyć je apetycznymi posiłkami i trunkami. Możesz postarać się przyszykować je samodzielnie, ale przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać. Ponadto to twoja uroczystość i pragniesz się nią nacieszyć, a nie robić za kelnera albo zamknąć się w kuchni. Dlatego przygotowanie menu na rodzinne imprezy zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby dzierżawić sali!

Gdy wspomina się o usłudze cateringu gros osób myśli od razu o cateringu na wesele bądź eventach biznesowych. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru gospodarza była osobista organizacja ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie znacznej liczbie biesiadników dopuszczał on możliwość zamówienia profesjonalnej pomocy w tym aspekcie. Tym bardziej, że przez wiele lat firmy cateringowe nie zapewniały obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a czasami także tych większych, jeśli nie było to powiązane z wynajęciem sali. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajęcia sali czy postanowimy urządzić event w swoim mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa dowiezie nam w to miejsce zamówione menu.

Menu dostosowane do portfela zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to dosłownie oferta skrojona na każdą rodzinną okazję (i nie tylko!). Zawodowi szefowie kuchni bez trudu przygotują dania harmonizujące ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na komunię, na chrzciny lub na rocznicę ślubu. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje dodatkowo obsługę komersów, studniówek i półmetków. Poszukując firmy oferującej taką usługę polecamy postawić na taką, która będzie w stanie dostosować menu do wizji i portfela klienta, jak również wszechstronnie obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy pomagając w przystrojeniu i ustawieniu stołów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]