Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Zamów organizację przyjęć weselnych w Krakowie na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, będące z reguły istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo wesela, komunie bądź chrzciny, od lat nie są już organizowane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to imprezy, w których uczestniczy często blisko stu gości. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę ułożyć jadłospisu, a następnie naszykować oraz dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wynikł wysoki popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czemu opłaca się zamówić catering weselny?

Urządzanie imprezy weselnej to duży stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na rozsyłanie zaproszeń, układanie listy gości, dobór dekoracji sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości zakąsek i napojów podawanych w trakcie zabawy, a co najistotniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. na przyjęciu weselnym musi mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, że stoły będą prawidłowo nakryte i wspaniale ozdobione, dania będą wyborne i ładnie ułożone na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie podawać biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kucharzy, managerów i kelnerów, gotowych na obsługę eventów zarówno w salach, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Catering na wesela – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi normami, zarówno w kwestii aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowany wstępnie spis oferowanych dań głównych, trunków oraz zakąsek dopasowanych do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający może zatem samemu ułożyć menu z proponowanych potraw. Powinno się jednak zaznaczyć, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie klienta są gotowe przyrządzić niecodzienne kompozycje dań.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]