Automatyczna obsługa należności przy użyciu aplikacji Flobo

Automatyczna windykacja należności - poszerz swoje wiadomości!

Biznesmeni cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas przeznaczany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a potem nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, bo każdy z nich ma przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych firm, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują zaledwie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie natrafiają na problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla firm oferujących usługi, hoteli i biur podróży

Zastanawiasz się czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, tym samym świetnie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, czyli tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]