Strój do jazdy konnej – bryczesy

Jeśli chcesz zamówić bryczesy, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, wielu wyrzeczeń i dużych pokładów cierpliwości, ale też odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy? Obszerny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu minimalizują zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być obcisłe i elastyczne, a zarazem nie krępować ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym dżokej będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak dobrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu odpowiednich spodni jeździeckich wskazane jest sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wytworzony z silikonu, skóry ekologicznej lub innych surowców gwarantujących solidną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, obejmujący również uda i łydki. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one mieć powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które gwarantują komfort termiczny w czasie jazdy. Znaczenie mają także walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Lokalizacja firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]