Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

Szukasz szczegółowych wiadomości o górskich wyprawach? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym turystą ceniącym dobrze opracowane i bezpieczne wycieczki w towarzystwie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które kochają dynamiczne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, a także świetna sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to wyprawa dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Umożliwiają przy tym spełnienie marzeń i poznanie swoich reakcji w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają dogłębnie naturę górskiego obszaru, ale też entuzjastycznie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]