Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Więcej o czaprakach na horse-trade.pl.

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu komfort, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów doskonale chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, uszyte z bawełny, posiadające siateczkę chłonącą pot koni bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, by idealnie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele są posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także dobrze się prezentują. Artykuły te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Lokalizacja firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]