Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Jeśli potrzebujesz kontenera na odpady, koniecznie wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery na gruz – postaw na najwyższą jakość

W Polsce produkcją pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach często wykorzystywane są także kontenery do transportu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]