Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto sporządza projekty mieszkań Kraków? Koniecznie kliknij tu.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest więc zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]