Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Biuro projektów świadczy zróżnicowane spektrum usług – realizuje marzenia osób, które pragną osiedlić się w praktycznym i komfortowym domu, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt wykonuje kompleksowy projekt obiektu, a następnie aktywnie nadzoruje rozwój robót, planuje odnowę domu bądź proponuje aranżację już istniejących mieszkań, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię doświadczona pracownia architektoniczna?

Interesują Cię pomysłowe, nieszablonowe projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się od innych budowli w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie komfortowy, a zarazem nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające aktualne trendy architektoniczne.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

W portfolio posiadamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, apartamenty na wynajem czy biura. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, a także specyfiki danego budynku. Nasze biuro architektoniczne może również rozplanować pojemne i praktyczne szafy wnękowe, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]