Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie kursu rysunku? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl.

Lubisz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Na kursy tego typu zapisują się też osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]