Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Szukasz dobrej oferty kursu Blender 3D? Nie wahaj się! Wystarczy kliknąć w to miejsce.

Świat rysunku bezustannie ewoluuje i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody preferując kreowanie swoich dzieł tylko cyfrowo. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale też odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie wymaga już ogromnych nakładów finansowych – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który jednocześnie jest w pełni darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w jak najmniej licznych grupach

Obsługę dowolnego programu można przyswoić sobie we własnym zakresie, aczkolwiek proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nieraz jest bardzo męczący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne dla tych, którzy dopiero odkrywają Blender. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie rozmaitych efektów świetlnych i tekstur na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które wymagają poprawy oraz proponując ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, żeby odbywał się on w jak najmniejszych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w w branży filmowej i gier wideo

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością pożądaną i poważaną szczególnie w świecie gier komputerowych, projektowania i filmu. Opanowanie programu Blender 3D daje więc masę nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne dzieła, które później można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich kursów to po prostu hobbyści i artyści, którzy pragną rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności czy też odkryć nowe formy ekspresji.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]