Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Kluczowe wiadomości w temacie rysunku architektonicznego. Przekonaj się!

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to niesłychanie ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób dysponujących co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale również wskazówki profesjonalistów, które pozwolą przygotować się należycie do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]