Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Zamów kapsułki Lavazza A Modo Mio.

Firm wytwarzających kawę są tysiące, jakkolwiek Lavazza nieustannie mieści się na liście tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył niewielki sklep, gdzie prażono ziarna kawy i tworzono ich autorskie mieszanki. Błyskawicznie zdobyły one serca obywateli Turynu. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje aromatem swoich mieszanek, ustanawiając standardy również w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z najczęściej kupowanych w tej chwili ekspresów do kawy w kapsułkach są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w dużych biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą zaparzenie aromatycznej, apetycznej kawy zajmuje jedynie paręnaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek używać tylko z mieszanek smaków wytwarzanych przez tego producenta. Obecnie w sklepach nabyć można niemało zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż kosztują one mniej, ale nadal charakteryzuje je głęboki smak.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – kompozycje robusty i arabiki

Wiele zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i zajmuje się sprzedażą kaw w kapsułkach do szeregu znanych urządzeń tego typu. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej mieszanką z robustą (Padova Cremoso czy Avarizia Delicato), jak również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) oraz tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]