Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Szukasz profesjonalnego wsparcia jubilera Kraków? Wejdź na obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dziś coraz częściej wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I choć w sieci można znaleźć prawie wszystko, wciąż jest mnóstwo rzeczy, które najlepiej nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria jest jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady specjalisty

Zakup srebrnego pierścionka, naszyjnika bądź broszki łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, żeby być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie działanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli planujemy nabyć pierścionek czy też obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli natomiast zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt luźny lub zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego rozmiaru lub wykona nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej pomocy złotnika. Poradzi on nam jak dopasować odpowiedni kruszec, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji ślubu, imienin czy komunii.

Dodatkowe usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również pełnią inne usługi. Renowacja zepsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek albo wypadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy obwód palca, złotnik przerobi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce datę, podziękowania, gratulacje czy też inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikatowym podarunkiem, albo mamy swój pomysł na sygnet bądź wisiorek, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy niepotrzebną albo zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]