Wygodne kolczyki na sztyftach

Więcej o kolczykach ze sztyftami na http://tinyurl.com/jby74e3.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa nie tylko wykorzystany do ich wyrobu kruszec, projekt oraz szlachetne kamienie, ale również typ zapięcia. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje mocowań – na przykład długie bigle oraz niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla wszystkich kobiet, które lubią prostotę oraz komfort, bo małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i są bezpieczne dla ucha. Bardzo ważna jest także rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na wyjątkowe okazje i te, które bez problemów można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę eleganckie, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Dobrym pomysłem okażą się na pewno srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – topazem czy kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, ale stylowych kreacjach – ich dopasowanie upraszczają małe gabaryty i minimalistyczny wzór.

Codzienne kolczyki na sztyftach

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do zwykłych kreacji. Do biura warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają niemal równie dobrze, co naturalne, a ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną główką.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]