Szukasz dobrego wina? Skorzystaj z oferty sklepu z winem

Z aktualną ofertą winnicy online zapoznasz się na www.winnica.krakow.pl.

Wino to popularny dodatek do szykownych obiadów, rodzinnych imprez okolicznościowych i ważnych wydarzeń. Istnieje tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a wachlarz aromatów, smaków i rozpiętość cen pomiędzy poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest zapewne największa wśród świata alkoholi.

Sklep z winem czy kupowanie w supermarkecie – co wybrać?

Wybierając wino dla własnej przyjemności lub szykując jakąś uroczystość zazwyczaj sięgamy po trunki sprzedawane w osiedlowym supermarkecie. Dostaniemy tam pospolite wina w przystępnej cenie, aczkolwiek rzadko znajdziemy tam trunków o naprawdę wyśmienitym aromacie. W dodatku częstokroć podczas zakupów jesteśmy skazani jedynie na dane z etykiety, bo kadra sklepu na ogół nie dysponuje odpowiednią wiedzą, by rzetelnie doradzić w wyborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na idealnym doborze wina pod konkretne danie lub które poszukują nowych, niecodziennych gatunków wina, powinni więc zdać się na pasję i doświadczenie pracowników sklepów wyspecjalizowanych w sprzedaży wina.

Winnica online – zamawiaj wino przez internet

Krakowski sklep z winem Winnica ma w asortymencie nie tylko uważnie wyselekcjonowane wino z każdego zakątka świata (m.in.. z Portugalii czy ze Słowacji, ale również cydry, miody pitne i nalewki oraz wysokiej jakości ręcznie produkowane czekolady. W asortymencie sklepu znajdują się również dziesięciolitrowe wina Bag in Box, które doskonale sprawdzą się na spotkaniach ze znaczną liczbą gości i których zaletą jest dobry stosunek jego kosztu do objętości oraz jakości napoju. Winnica sama importuje wina, więc dostępne są tu alkohole nie spotykane zazwyczaj na krajowym rynku. Winnica organizuje również szkolenia i degustacje, a na zlecenie odnajduje i importuje do kraju doskonałe na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, polegającej na dostarczeniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Lokalizacja firmy:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]