Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Jeśli chcesz zamówić słoje z kranikiem, kliknij tu.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często używany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania kompotów, lemoniad, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]