Shuttersy na okna – konkurencja dla rolet i żaluzji

Chcesz kupić okiennice shutters? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Planując aranżację pomieszczenia, na ogół nie poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Najczęściej wybiera się szablonowe aranżacje, czyli firanki oraz zasłony, które niekiedy łączone są z żaluzjami. Jednak jest jeszcze inne budujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice dekoracyjne typu shutters.

Z czego wytwarzane są okiennice wewnętrzne typu shutters

Podstawowym atrybutem shuttersów (lub też po polsku – szutersów) jest to, że lamele zamontowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych poruszają się, dzięki czemu można ustawiać je pod różnymi kątami, w zależności od zachcianek domowników. Produkuje się je z płyt MDF, polichlorku winylu (PCV), a także z listw drewnianych. Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się w głównej mierze na oknach, jednakże bardzo dobrze sprawdzą się również na drzwiach bądź w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w w Europie domach wykorzystuje się jeszcze sporadycznie, ale większa część z nas zapewne w kinie bądź w telewizji, gdyż tego typu okiennice są nadzwyczaj popularne na terenach z gorącym klimatem, a więc w RPA i w Nowej Zelandii.

Zalety shuttersów

Oprócz tego, że shuttersy okiennice wewnętrzne shutters znakomicie się prezentują, mają one również praktyczne zastosowanie. Za ich pomocą można regulować użycie padającego światła: latem powstrzymywać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zatrzymać ciepło przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne świetnie komponują się z przeróżnymi stylami aranżacyjnymi i nie ma przeważnie trudności, żeby umieścić je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wykonuje i montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są zdecydowanie droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niezwykle ciekawy wygląd, a więc wpływają na podwyższenie wartości domu. Wypada również uwydatnić, że shuttersy są regulowane bez wykorzystania sznurów, co rodzice dzieci czy posiadacze psotnych zwierzaków, które mogłyby zaplątać się wiszące linki, uznają z pewnością za spory atut.

Lokalizacja firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]