Pasta BHP na wyjątkowo trudne zabrudzenia

Kup pastę do rąk.

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych czy kominiarze – to zaledwie niektóre z grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, których ciężko pozbyć się ze skóry. Są nimi przede wszystkim różnego typu sadze, farby, smary, oleje, a także, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobligowani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej skuteczne są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty do mycia rąk – kiedy się ich używa?

Pasta BHP do rąk odróżnia się od innych środków czyszczących stosowanych każdego dnia w naszych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle trwałych zabrudzeń, musi charakteryzować się stosownymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci takich past wzbogacają je o specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają brudzące substancje z porów skóry. Zarówno środki myjące stosowane w paście do rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, żeby pasta zawierała też substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Gdzie są potrzebne pasty BHP pasta do mycia rąk?

Jak już nadmieniliśmy, pasta BHP do rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach rzemieślniczych, usługowych i przemysłowych. Bez wątpliwości przyda się też w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna podczas porządków lub w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po nieduże opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]