Lakier to nie wszystko – o ozdobach do paznokci

Zdobienie paznokci na pozór jest proste. Tak naprawdę to trudna praca wymagająca stosownych kwalifikacji oraz specjalnych materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez wykwalifikowaną kosmetyczkę wynagradza jednak koszty związane z jej pracą oraz zakupem akcesoriów. Ciekawie umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki stają się powodem prawdziwej dumy. Jakich ozdób do paznokci oferują salony kosmetyczne? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych palcach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do zdobienia paznokci teoretycznie potrzebny jest tylko najzwyklejszy lakier. Warto jednak pamiętać, iż samym lakierem nie uzyskamy naprawdę dobrych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu pomocniczych produktów, jak np. pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie możemy osiągnąć dzięki pyłkom do paznokci to m.in. lustrzane odbicie, metaliczny połysk czy dowolnie wybrany wzorek. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy również ozdoby do paznokci w formie naklejek, które umożliwiają uzyskanie wrażenia odblasku holograficznego.

Ozdoby do paznokci – uznani producenci

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki nadające im spektakularny wygląd można znaleźć w ofercie wielu marek, które nierzadko są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. Semilac, Catrice, Christian Louboutin, Inglot, Miyo, Silcare, CND oraz Milani.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]