Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Zamów akcesoria do alkoholu na https://superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87.

Samodzielny wyrób alkoholi, kiedyś niesłychanie popularny, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas zarówno względy finansowe (nalewki przygotowane samodzielnie są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale także skłonność do eksperymentów, możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań oraz satysfakcja jaką daje spożywanie swoich alkoholi. Gros osób, które samodzielnie sporządzają domowe napoje, wybiera nalewki, wino, piwo lub cydr, acz nie brakuje również miłośników tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w jakich alkoholach się specjalizujemy, winniśmy posiadać właściwe akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Produkcja alkoholu w domu byłaby niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – specjalnych korków, rurek, pojemników czy balonów. Poza tym do każdego rodzaju trunku potrzebne są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to m.in. chłodnice i kotły, natomiast dla wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednakże wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, gdyż butelki z napojami wypada stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber lub inne alkohole domowe możemy wykonać samemu. Zdecydowanie lepiej będą się jednakże prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami i ozdobnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez wahania podarować krewnym w charakterze upominku. Szczególny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych alkoholi, ale też tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter imprezy.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]