Kolczyki z cyrkoniami

Jeśli chcesz zamówić kolczyki z cyrkoniami, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl.

Nie ma kobiety, która nie chciałaby wyglądać zjawiskowo. Dobór odpowiednich dodatków w znacznym stopniu na to oddziałuje. Przykładowo kolczyki z cyrkoniami nadają elegancji, a w dodatku świetnie sprawdzą się na randce, jak i spotkaniu z przyjaciółmi. Dużą popularność zyskały dzięki wielorakości dostępnych wzorów. Kolczyki z cyrkoniami świetnie imitują te z topazami. W sklepach można znaleźć kryształy o różnych odcieniach. Dopasowane w odpowiedni kolczyki z cyrkoniami podkreślają piękną karnację.

Rodzaje kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio dużo fanek. Typ zapięcia jest oprócz kształtu i koloru elementem wyróżniającym różnych ich modeli. Pod tym względem można wydzielić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – zaletą ich jest to, że trudno je zerwać z ucha, ale związane jest to niewielką z małą częścią ozdobną. O ile sam sztyft, w razie zgubienia, łatwo dokupić o tyle część dekoracyjną już niekoniecznie. Kolczyki z cyrkoniami tego rodzaju mogą być noszone przez małe dziewczynki.
  • zapięcie angielskie – ostatnimi czasy bardzo popularne. Istnieje opinia, iż tego rodzaju zapięcia z cyrkoniami kolczyków są najwygodniejsze. Nie są tak duże jak bigle i ich zakładanie jest bardzo proste.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]