Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Jeśli chcesz nabyć maskę wielokrotnego użytku, koniecznie wejdź na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

COVID-19, który opanował wszystkie kraje, nieodwołalnie zmieniła nasze relacje społeczne oraz życie. Zasady dystansu społecznego narzucają konieczność korzystania ze rozmaitych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym ryzykiem złapania tego nowego wirusa. Idąc do kina czy apteki, gdzie z reguły obracamy się w większym tłumie ludzi, powinniśmy bezwzględnie założyć na usta i nos maskę ochronną. Co jednakże zrobić, jeżeli trudno nam się oddycha w typowej maseczce z materiału?

Lekka maseczka wielokrotnego użytku w postaci mini przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, powinny zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zakażeniem wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi atutami są solidność, komfort i niewielka waga, która nie przekracza 10g. Ta mini przyłbica wytworzona jest z tworzyw, dzięki którym może być stosowana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po założeniu można zdezynfekować, a samą całość można też czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Kto może używać wielorazową mini przyłbicę?

Ochronną przyłbicy rekomenduje się używać każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby cierpiące na astmę, w podeszłym wieku bądź regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy obowiązkowo muszą nakładać ochronne maseczki podczas wykonywania pracy. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]