Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Więcej informacji o gąsiorze na wino.

Balon do wina to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]