Akcesoria motocyklowe – które na pewno Ci się przydadzą?

Chcesz kupić akcesoria motocyklowe? Koniecznie odwiedź ten adres.

Jazda na motocyklu to czysta radość. Istnieją sposoby na to, by podróż jednośladem dawała znacznie więcej zabawy, a w tym samym czasie była dużo bardziej komfortowa i bezpieczna bezpieczniejsze i wygodniejsze. Pomogą w tym trafnie dobrane akcesoria, w które każdy motocyklista powinien zaopatrzyć swoją maszynę. Asortyment takich akcesoriów motocyklowych jest duży i obejmuje produkty, w których kluczowa jest funkcjonalność, jak i gadżety, które wpływają na estetykę maszyny. Opisujemy te najciekawsze oraz niezwykle przydatne.

Akcesoria motocyklowe. Co ochroni przed silnym strumieniem powietrza?

Im szybciej jedziemy, tym większy oraz mocniejszy strumień powietrza napiera na sylwetkę kierowcy. Łączy się to wieloma niewygodami. Silny podmuch wiatru przyczynia się do szybszego odczuwania mrozu. Powietrze o dużej prędkości potęguje także hałas otaczający kierowcę i powoduje, iż na przesłonie kasku rozbijają się insekty, co dostrzegalnie obniża widoczność. Można jednak uniemożliwić takie przypadki montując deflektor, który przekieruje strumień powietrza w inną stroną.

Pozostałe rekomendowane akcesoria motocyklowe

Uchwyt dla pasażera

Motocykliści chętnie przewożący pasażerów powinni zadbać o ich bezpieczeństwo oraz komfort. W takim wypadku niezastąpiony będzie dodatkowy uchwyt dla pasażera, który zagwarantuje mu większą stabilność.

Tank pady i crash pady

Podróż motocyklem niestety jest nierozerwalnie powiązana z groźbą upadku. Ostrożny oraz spokojny styl jazdy w znacznym stopniu minimalizuje to ryzyko, jednakże nie usuwa go w pełni. Pomijając ochronę samego kierowcy, wypada zadbać też o osłonę pojazdu. Tutaj pomogą tank pady oraz crash pady, innymi słowy małe moduły, które można mocować na różnych elementach jednośladu (m.in. do przedniej i tylnej osi czy na zbiorniku paliwa). Pochłaniają one dużą część energii podczas upadku, a jednocześnie chronią powierzchnię lakieru przed potencjalnym zarysowaniem.

Lokalizacja firmy:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]