Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Więcej o kolczykach srebrnych na https://www.srebrnekolczyki.pl.

Jednymi z najczęściej wybieranych przez Polki dodatków są bez wątpienia srebrne kolczyki. Są idealne na każdą sytuację – bardzo uroczystą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się co sprawia, że są tak często wybierane oraz w jakich salonach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych rodzajach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które pasują na każdą okazję, są skromne, jak również eleganckie. Równie często wybierane są długie dodatki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Są wysadzane szlachetnymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Akcesoria zrobione ze srebra nie powodują uczuleń uszu, co przeważnie występuje w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz metodę ich wykończenia – najbardziej oryginalne uzyskano techniką matowienia.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały jak nowe, trzeba skrupulatnie je oczyszczać i na bieżąco usuwać najmniejsze zabrudzenia. Należy odkurzać je często suchą ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne preparaty pielęgnujące, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki trzymać w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie stosujmy natomiast starych metod pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie środki niezwykle niszczą elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór ozdób znajdziemy na pewno w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i przeróżne wyprzedaże. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią w szczególności zabiegane kobiety.