Kolczyki serduszka – do pracy i na randkę

Kolczyki srebrne serduszka. Zdobądź więcej wiadomości.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej nabywanych typów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – można je założyć na każdą okazję, bardzo dobrze akcentują urodę, są także znakomitym pomysłem na prezent. Jakie typy kolczyków znajdziemy na rynku? Z jakich materiałów przeważnie są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – do szkoły oraz na wielkie wyjścia

W jubilerstwie popularnie używa się motywu serca. Stanowi on punkt wyjścia do tworzenia kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka stanowią eteryczny dodatek do szeregu stylizacji. Mogą występować zarówno w postaci modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest zazwyczaj wybierany na swobodne okazje – nakładamy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki sztyfty nie górują nad stylizacją, tylko niezauważalnie uwydatniają naturalne piękno kobiety. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być użyte do pozornego wyszczuplenia twarzy oraz wydłużenia szyi. Tego rodzaju kolczyki pasują na wesela, wieczory w operze bądź spotkania z ukochanym i świetnie zgrywają się one z szykownymi kreacjami. Kolczyki serduszka dla dziewczynek sprawdzą się natomiast zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii świętej.

Kolczyki serduszka – świetny podarunek dla ukochanej osoby

W sprzedaży dostępne są kolczyki serca wytworzone ze srebra oraz złota. Popytem cieszą się także kolczyki pozłacane, które są tańsze, a przy tym wyglądają nader efektownie. Zarówno kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serca w kolorze lazurowym bądź rubinowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież z wielu innych okazji. Podarowane ukochanej osobie – matce, partnerce lub narzeczonej, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącym was uczuciu, miłości i szacunku.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]