Klasyczne czy z oczkiem – wybieramy srebrne pierścionki

Dowiedz się więcej o pierścionkach srebrnych.

Srebrne pierścionki to znak klasycznej wytworności. Każda dbająca o siebie kobieta powinna posiadać w swojej szkatułce biżuterię wykonaną z tego niezwykłego stopu. Sprawdźmy więc, czym charakteryzują się te eleganckie pierścionki, będące ozdobą damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej wytrzymałe?

Najbardziej szlachetna próba srebra to 999, lecz wtedy srebro staje się tworzywem miękkim, nieodpornym na różne uszkodzenia i jako biżuteria może szybko nabawić się defektów. U jubilera kupimy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki robione ze srebra 925. Możemy zdecydować się na pierścionek jednolity lub bardziej strojny. Te najchętniej kupowane wysadzane są cyrkoniami, bursztynami, koralem, jak również brylantami. Innym walorem dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – w razie potrzeby – poddania ich korekcie wielkości, czym zajmują się profesjonalne zakłady jubilerskie. Nie zapominajmy też o częstym nabłyszczaniu pierścionków, żeby wyglądały doskonale przez wiele lat.

Czy w sklepach internetowych kupimy oryginalne srebrne pierścionki?

Wyjątkową biżuterię znajdziemy u każdego złotnika. Zamiast jednak tracić całą wypłatę w galeriach handlowych, warto poszukać też w sklepach internetowych, gdzie koszty są aż o 15% lepsze. Dostaniemy tutaj srebrne pierścionki w zróżnicowanych rozmiarach, ozdobione szykownymi minerałami. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby mamy prawo zwrócić zamówienie z powrotem. Takie sklepy online to duży wybór i mnóstwo zabawy dla każdej dziewczyny.